OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Regionálny Reklamný Systém RRS

PR Články-Zábava

Pagerank články-zábava

Pagerank články su najlepší spôsob ako upútať návštevníkov aj vyhľadávače google ich bere ako najviac podporujúce a najkvalitnejšie odkazy!Ak si chceš sem pridať odkaz klikni sem.

 
Speváčka Tina o krste s Ficom: Som za každú srandu
Speváčka Tina mimoriadne nabrala na popularite. Nedávno zavítala na vystúpenie blízko Zvolena aj so svojou láskou, futbalistom Richardom Lásikom (18) a ako jediným nám poskytla rozhovor. Rozpovedala sa aj o tom, ako to vlastne bolo s krstom, na ktorý zavolala Roberta Fica, čo okamžite rozprúdilo vášnivé debaty. 
 
V Hoťape v Novej Bani vystúpila po Desmode a Majkovi Spiritovi Tina. Na koncerte zaspievala najmä piesne z posledného albumu S.E.X.Y.. Drobné žieňa to na pódiu pekne rozprúdilo. 
 
Speváčka prišla na vystúpenie so svojím priateľom, len osemnásťročným futbalistom Richardom Lásikom. Po celý čas si dvojica vymieňala zamilované pohľady. Tina odštartovala koncert štýlovo v žltých slnečných okuliaroch. Počas vystúpenia odzneli jej najväčšie hity a piesne z najnovšieho albumu. Nemala problém zísť z pódia, aby bola bližšie svojím fanúšikom. Jej nenáročné tanečné kreácie boli príjemným spestrením vystúpenia a na kvalitu speváckeho výkonu nemali dopad. 
 
Tina nám poskytla exkluzívny rozhovor. Zaujímalo nás, či si ešte spomína na svoje prvé vystúpenie za honorár. „Prvé platené vystúpenie bolo za 5 000 Sk. Minuli sme to asi na cestu. Bola to nejaká firemná akcia v Tatrách A bolo to klasicky strašne zlé,“ usmieva sa Tina. 
 
Jej posledný album krstil terajší premiér Robert Fico. Netreba však za tým hľadať nič zložité. „Ja som si ho nezvolila. Zvolila ho náhoda. Som za každú srandu. Keď tá situácia vznikla, povedala som si, tak sa to bude chvíľku riešiť a potom to prejde. Ľudia za tým hľadajú tri tisíc iných vecí. Vôbec nič za tým nie je, ani nikdy nebolo,“ tvrdí Tina. 
 
Drobná speváčka naznačila aj črtajúcu sa zahraničnú spoluprácu. „Rada by som prijala ponuku od veľmi známeho zahraničného DJ-a. Ale nebudem menovať. Už rokujeme o spolupráci, ale zatiaľ sme to nedoriešili.“ 
 
Obrovský hit Sexi nahrala Tina a Egom na poslednú chvíľu. „Ega som nahnala posledný deň do štúdia. Krvopotne sme vymýšľali na kolene ako to bude vyzerať, aranžovali sme vokály, písali sme texty. Keď išiel master albumu „do pece“, v tej sekunde sa dokončila pesnička Sexy. Nikto nerátal, že sa to môže stretnúť s takou odozvou,“ priznáva Tina. 
 
Viac z rozhovoru nájdete vo videu k článku!
 
Video: Ján Suchodolinský
 
 
 
 
 
 
 
RADY A TIPY: Ako sa schladiť v horúčavách...
Aj vám už lezú na nervy horúčavy, ktoré v týchto dňoch zažívame? V noci sa nedá spať, cez deň sa potíte a chodíte iba po tieni? Ponúkame vám zaujímavé tipy ako sa schladiť a zabrániť prehriatiu, keď ortuť teplomera vybehne nad tropickú tridsiatku...
 
Zamrazený uterák
Netradičnou, ale účinnou „klimatizáciou“ je zamrazený uterák. Menší uterák namočte do vody, vyžmýkajte a dajte zamraziť do mrazničky. Potom ním môžete chladiť telo, ale aj miestnosť. V takom prípade použite väčší uterák, ktorý na noc môžete položiť na radiátor, alebo prehodiť cez stoličku.
 
Takto sa schladili ľadové medvede v marci. Ochlaďte sa pocitom  TU
 
Rýchle ochladenie
Ďalší trik, ktorý vám ponúkame je na rýchle schladenie, keď sa vám napríklad zle dýcha. Ako na to? Do pohára dajte, až po okraj, kocky ľadu. Pohár si potom priložte k tvári a dýchajte. Podobne si môžete ochladiť aj miestnosť, a to tak, že niekoľko pohárov naplnených ľadom postavíte pred ventilátor.
 
Nepite ľadové nápoje
Aj keď je to príjemné a osviežujúce napiť sa ľadovej minerálky, môže to uškodiť. Telo totiž ľadový nápoj musí ohriať, čím sa ešte viac zapotí. Nápoje môžu byť studené, ale určite nie ľadové. Najlepším nápojom na ochladenie je vychladený mätový čaj, minerálne vody i čistá voda z vodovodu. Káva, sladené či energetické nápoje sa do pitného režimu nepočítajú! Pozor na to najmä pri extrémnych teplách, ktoré zažívame aj v našom regióne. Cez víkend dokonca v Sliači padol teplotný rekord! Podrobnosti TU!
 
Pitný režim je základ
Keď už hovoríme o nápojoch, nesmieme zabudnúť na pitný režim. Väčšinou sa totiž píše o 2 až 3 litroch vody denne. Avšak toto je veľmi všeobecné. Množstvo vody, ktoré je nutné denne vypiť totiž závisí od vašej váhy, prostredia či fyzickej záťaži. To znamená, že päťdesiat kilová žena, ktorá fyzicky pracuje v skleníku musí vypiť viac vody, ako žena pracujúca v klimatizovanej kancelárii. Koľko teda piť? Najmenej 0,5 litra na každých 15 kg hmotnosti. A teda, ak vážite napríklad 70 kíl, musíte denne vypiť minimálne 2,3 litra tekutín (70:15 = 4,7 x 0,5 = 2,3 litra).
 
Chráňte najmenších
Malé deti potrebujú viac vody než dospelí. Najmenšie, 1 až 2 ročné dieťa potrebuje na deň asi 1500 ml tekutín. Ani pri menších, ale ani pri väčších deťom nečakajte, až si nápoj vypýtajú. Neustále im vodu ponúkajte. Deti minimálne do jedného roka nemajú byť vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Pozor aj na prehriatie bábätka v kočíku. Klobúčik musí byť v týchto horúčavách samozrejmosťou.
 
Úpal nie je to isté ako slnečný úpal
Slnečný úpal je prehriatie mozgu, ktoré vzniká dlhým pôsobením slnečných lúčov na nechránené časti tela. Prejaviť sa môže aj po niekoľkých hodinách. Úpal je iný v tom, že ho môžete chytiť aj keď na vás slnko priamo nežiari. To znamená, že úpal môžete dostať aj po dlhšom pobyte v prehriatej miestnosti, či napríklad v aute. Medzi prejavy úpalu patrí vysoká horúčka, horúca suchá a červená pokožka, bolesť hlavy, závrat, ale aj zrýchlený dych i tep.
 
Ako sa neprehriať
- dodržujte pitný režim
- obliekajte sa do bavlneného oblečenia, vynechajte umelé látky
- vetrajte iba ráno a večer, cez deň zatiahnite žalúzie
- chráňte si hlavu klobúkom
- nepreháňajte to s klimatizáciou, telo zažije šok, keď vyjdete do horúčavy
- chlaďte sa vždy, keď môžete – nohy do lavóra s vodou, osviežovanie rozprašovačom, mokrou handričkou
 
 
 
 
 
 
INFO Z REGIONOV:
 
 
 
 
 
 
 
Huby akumulujú rádioaktívne látky a ťažké kovy Všetci milovníci húb pozor! Už niekoľko dní sa na internete šíri reťazový mail, ktorý varuje pred rádioaktívnym účinkom tejto plodiny. Podľa neho huby majú schopnosť akumulovať ťažké kovy z dažďa a pôdy. Ich požitím sa potom rádioaktívne látky dostávajú do nášho tela. Nebezpečenstvo je tento rok vyššie vďaka japonskej jadrovej katastrofe.
 
„Je pravda, že huby majú prirodzenú schopnosť vychytávať z pôdy ťažké kovy aj rádioaktívne izotopy,“ informovala nás mykologička Ivona Kautmanová zo Slovenského národného múzea. K otázke nebezpečenstva ich konzumácie spôsobeného jadrovou katastrofou sa však kvôli nedostatočnej kvalifikovanosti nechcela vyjadrovať. 
 
Podľa Ivana Mihála z Ústavu ekológie lesa Slovenskej akadémie vied, táto problematika je viac-menej v polohe konštatovania: „I keď je všeobecne uznávaný a vedecky dokázaný fakt o akumulovaní rádioaktivity a ťažkých kovov v plodinách húb,“ dodáva Mihál. V bývalom Československu ani v samostatnej republike neboli a ani sa neuskutočňujú výskumy merajúce množstvo nebezpečných látok v hubách: „Čo je zvlášť po Černobyľskej katastrofe zarážajúce,“ podotýka Mihál. 
 
Pracovník Ústavu ekológie lesa SAV však popiera nepriaznivý účinok húb na ľudský organizmus: „Pri dodržaní niektorých pravidiel zberu a konzumácie jedlých húb by nemali hroziť akútne zdravotné problémy,“ podotýka Mihál. Základným pravidlom pritom nehľadať túto kulinársku pochutinu v blízkosti priemyselných komplexov. Ďalej by všetci milovníci húb nemali nosiť domov veľké prehnane naplnené košíky a ich konzumácu by mali obmedziť na príležitostné posedenie. Taktiež sa neodporúča jesť huby dlhodobo ako hlavné jedlo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mestá dostanú päťpercentný podiel privatizovaných teplární Vládny kabinet sa definitívne rozhodol predať 95-percentný podiel šiestich najväčších teplárenských spoločností strategickému investorovi.
 
(WEBNOVINY) - Vládny kabinet sa definitívne rozhodol predať 95-percentný podiel šiestich najväčších teplárenských spoločností strategickému investorovi. Zvyšný podiel teplárenských spoločností v Bratislave, Trnave, Žiline, Martine, vo Zvolene a v Košiciach bezodplatne prevedie na dané mestá a obce. Ministri na svojom stredajšom rokovaní taktiež schválili pre samosprávy garanciu účasti ich zástupcu v dozornej rade teplárenskej spoločnosti a garanciu možnosti zvolávania valných zhromaždení.
 
Päťpercentný podiel v teplárňach sa však niektorým samosprávam máli. Mestské zastupiteľstvá v Trnave a Košiciach už prijali uznesenia, v ktorých vládu žiadajú prehodnotiť tento zámer tak, aby samosprávy mali možnosť účinne kontrolovať a ovplyvňovať činnosť teplární. Vláda pritom ešte vo februári schválila 100-percentný predaj teplární strategickému investorovi. 
 
Fond národného majetku SR (FNM) už vyhlásil tender na výber privatizačného poradcu pre predaj teplárenských spoločností. Potenciálni záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať najneskôr do 19. augusta tohto roka. Fond predpokladá uzavretie zmluvy s privatizačným poradcom v októbri tohto roka. Celý privatizačný proces sa teda oproti pôvodným plánom posúva zhruba o tri mesiace. 
 
Záujem o privatizáciu teplární už potvrdili rakúska spoločnosť Energie Steiermark AG, ktorá vlastní 100-percentný podiel v slovenskom holdingu Stefe SK, ďalej firma Cofely patriaca do skupiny GDF SUEZ, či francúzska Dalkia. Na privatizácii teplárenských spoločností sa možno zúčastnia aj Slavia Capital, Penta, Energetický a průmyslový holding, ktorého akcionárom je aj J&T, Stredoslovenská energetika, a.s. a nemecká spoločnosť MVV Energie prostredníctvom svojej českej stopercentnej dcéry MVV Energie CZ. 
 
Predaj šiestich najväčších teplárenských spoločností sa nestihol realizovať počas druhej vlády Mikuláša Dzurindu pre predčasné parlamentné voľby v roku 2006. Teplárenské spoločnosti sa vtedy mali predávať viacerými spôsobmi. Dzurindova vláda nakoniec schválila predaj 51 % akcií priamo strategickému investorovi. Podľa fondu o teplárne pred piatimi rokmi prejavilo záujem 64 subjektov vrátane konzorcií a kvalifikovalo sa 30 uchádzačov. Nasledujúca vláda Roberta Fica však predaj energetických spoločností zastavila.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slovák na dovolenke: More, prevažne autom, v každom veku Slováci vlani od júla do septembra strávili v zahraničí 1 387 260 tisíc dovolenkových pobytov. Išlo prevažne o dlhodobé pobyty, teda trvajúce minimálne 4 noci, ktorých bolo až 1 206 696.
 
(WEBNOVINY) - Vyplynulo to z údajov Štatistického úradu SR. Počas vlaňajšej letnej sezóny tak aspoň pár dní dovolenky v zahraničí strávil približne každý štvrtý Slovák, uvádza v analýze Poštová banka. 
 
 
Pre Slovákov je destináciou „number one“ Chorvátsko
 
V tejto krajine sa vlani uskutočnilo až 30 % dlhodobých dovolenkových pobytov. Za viacerými dňami oddychu ale Slováci radi cestujú aj do Bulharska, Talianska či Grécka. Z krajín mimo Európskej únie dominujú Turecko a Egypt. Ak ale Slováci vycestujú iba na tzv. predĺžený víkend, tak najčastejšie k našim susedom, predovšetkým do Maďarska a Českej republiky. Z tých vzdialenejších je hoci len na pár dní pre Slovákov atraktívne i Taliansko.
 
 
Ak na dovolenku do zahraničia, tak najmä kvôli moru
 
Až tri štvrtiny z dlhodobých dovolenkových pobytov za hranicami nášho štátu spadajú do kategórie rekreačný pobyt pri mori. Menej ako desatina vycestuje na poznávací zájazd či za svojimi známymi. Slováci pritom uprednostňujú pohodlie hotelového komplexu či útulnosť penziónu, nakoľko až 60 % dovoleniek trvajúcich minimálne 4 noci sa vlani počas leta zrealizovalo práve v takomto type zariadení.
 
 
Na zahraničnú dovolenku stále cestujeme prevažne autom
Foto: SITA/APPomocou tohto dopravného prostriedku sa za vysnívanoudovolenkou vlani vydalo 38 % dovolenkujúcich Slovákov. Svoje miesto si však upevňuje a do popredia sa dostáva i letecká doprava. Až na 30 % zahraničných dovoleniek sa počas vlaňajšieho leta letelo. Na popularite ale nestráca ani autobusová preprava, keď ju vlani počas leta uprednostnilo 28 % dovolenkárov.
 
 
Aj naďalej sa spoliehame viac na cestovné kancelárie
 
Ich prostredníctvom sa vlani v lete zrealizovala vyše polovica všetkých dlhodobých dovolenkových pobytov. "Ak sa ale domnievate, že hneď za nimi nasledujú individuálne rezervácie, tak sa mýlite. Viac ako štvrtina
zo Slovákov sa totiž spolieha, že na mieste sa už takpovediac niečo nájde a na dovolenku sa vydáva naslepo", uvádza Poštová banka. Iba pätina pobytov je tak rezervovaná individuálne.
 
 
Cestujeme v každom veku
 
Pravdou ale je, že s vyšším vekom menej často. Kým počas vlaňajšieho leta vycestoval do zahraničia približne
každý tretí – štvrtý Slovák vo veku od 15 do 44 rokov, tak vo veku od 45 do 64 rokov to bol každý šiesty a nad 65 rokov dokonca ani nie každý dvadsiaty Slovák. "Hovorí sa, že do tej istej rieky nestúpiš dvakrát. Ani Slováci nedovolenkujú každý rok rovnako. Napriek tomu si myslíme, že viaceré trendy z vlaňajšieho roka zostanú zachované a prototyp Slováka dovolenkujúceho v zahraničí bude v tomto roku rovnaký ako vlani", konštatuje v analýze Poštová banka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Deň Stromu - Bolo sa na čo pozerať! Deň stromu sa konal už desiaty krát v lesníckom skanzene vo Vydrovskej doline pri Čiernom Balogu, ten navštívilo v minulom roku rekordných 57.600 návštevníkov z 23 krajín, Trojkilometrový náučný chodník so 70-timi zastávkami absolvovali okrem domácich hostí napríklad aj návštevníci z Kanady, Číny či Uruguaja.
 
Najviac zahraničných turistov, v minulom roku 1095, prišlo už tradične z Česka. Druhú priečku v zastúpení zahraničných návštevníkov obsadilo Nemecko. „Počet návštevníkov stúpa nepretržite od založenia skanzenu v roku 2003,“ povedal jeho správca Boris Pekarovič. Najviac ľudí si každoročne prichádza oddýchnuť do Vydrovskej doliny na Deň stromu, ktorý organizujú LESY SR š.p. vždy začiatkom júla. Toto kultúrno-spoločenské podujatie prilákalo okolo 18.000 ľudí.„Návštevnosť skanzenu však medziročne rastie aj v ostatných mesiacoch,“podotkol Pekarovič. 
 
Lesnícky skanzen sa vlani mohol popýšiť niekoľkými novinkami. Napríklad v marci sa v obore narodilo osem malých diviačikov, počas roku pribudla už 70-ta zástavka náučného chodníka zameraná na lesnícku bioklimatológiu a ku Dňu stromu dostali návštevníci k dispozícii nový most cez potok a ďalší úsek dreveného chodníka. Budovanie unikátneho Lesníckeho skanzenu, do ktorého sa turisti môžu v letných mesiacoch dopraviť známou Čiernohronskou železnicou, sa nezastaví ani v tomto roku. Počtom návštevníkov skanzen konkuruje najznámejším slovenským hradom či jaskyniam.
 
Atmosféru z tohtoročného Dňa stromu Vám priblížime v našom videu.
Z programu Dňa stromu vyberáme:
- prelet vrtuľníka, ukážka hasenia lesného požiaru
- slávnostné lesnice 
- fujara a prednes umeleckej prózy o lese
- Folklórny súbor Mostár z Brezna
- Udelenie ceny J.D.M. 
- Súťaž pre divákov; "Deti-Stromy r.2002-2011" 
- otvo-renie Lesnej kaplnky za spevu spevokolu Hron
- Prezentácia Dní stromu 2002-2010 na veľkopl. obrazovke
- herci DJGT Zvolen
- hudobno-dobrodružná kapela Mloci z Prešova
- Jana Kirschner - koncert
- uvedenie novej knihy lesníckych aforizmov do života- Milan Lechan-ukážka čítaním
- Žiarislav a Bytosti - alternatívny, zemitý folklór
- prekáračky lesničiarov z L.Hrádku a B. Štiavnice 
- vyhlásenie výsledkov diváckej súťaže o 3 ceny
- DESmod - koncert
- Cigánski diabli
 
 
Zdroj: Lesy SR, Global 24
 
                            Športový areál Orlík - miesto kde jeden deň nestačíPríďte si vychutnať prostredie rozšíreného Športového areálu Orlík na Zvolenskej priehrade, ktorý ponúka všetko čo potrebujete k dokonalému relaxu. Nájdete tu nielen bazénové centrum Aqua Beach Orlík pre oddych a relax, ale aj zábavu a šport v podobe plážového volejbalu, tenisu, plážového futbalu či speed badmintonu.
 
Športový areál Orlík ponúka príjemné posedenie na členitých terasách (hlavnú, vyhliadkovú a športovú) s výhľadom na zvolenskú priehradu. Pochutiť si tu môžete okrem rýchlo -občerstvenia aj na rybách a iných gurmánskych špecialitách pripravovaných priamo na drevenom uhlí. Dostupný je aj široký výber alko a nealko nápojov, kvalitná káva značky Rioba, všetko za vynikajúce a dostupné ceny! Areál ponúka takisto komfortné ubytovanie v chate apartmánového typu s možnosťou prístelky, ktorá je vybavená klimatizáciou, sušičom na vlasy, televízorom, rádiom a kompletne vybavenou kuchyňou.
 
Novinkou v areáli je bazénové centrum Aqua Beach Orlík, ktoré dokonale schladí počas horúcich letných dní. K dispozícii je plavecký, rekreačný a detský bazén, lehátka sú zahrnuté v cene vstupného. Pre tých, ktorí si chcú dopriať oddych radšej v neskorších hodinách je tu možnosť večerného kúpania, každý deň v čase od 20.00 do 22.00 hodiny. Milovníci športu zasa môžu využiť dve volejbalové ihriská, tenisové kurty a ihrisko na plážový futbal, ktorý spĺňa dokonca kritériá FIFA a posledné roky ho využívajú aj profesionálni športovci pre usporadúvanie viacerých domácich či medzinárodných súťaží. Jednou z nich bude aj 5. ročník Majstrovstiev Slovenska v plážovom futbale, ktorú sa tu uskutoční už 30. júla. 
 
Zarezervovať si ihriská či kurty alebo ubytovanie môžete na telefónnych číslach0907 324 262/ 045/536 2110 begin_of_the_skype_highlighting            045/536 2110      end_of_the_skype_highlighting. Viac sa o bohatej ponuke športového areálu Orlík ako aj cenníku dočítate na www.orlik-zv.sk alebo kliknite na ich -facebook funpage-.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sedem Divov BBSK 
 
 
 
Banskobystrický samosprávny kraj už má svojich sedem divov. Rozhodlo o nich takmer 2700 hlasujúcich, ktorí od mája minulého roku hlasovali v dvoch kolách ankety o najkrajšie a najzaujímavejšie miesta BBSK. Spomedzi 62 tipov od ľudí nakoniec získal celkové prvenstvo Pustý hrad nad Zvolenom!
 
Po takmer osemmesačnom hlasovaní si prvé miesto vybojoval Pustý hrad vo Zvolene s počtom 226 hlasov. S tesným trojbodovým rozdielom skončil na druhom mieste Kláštor v Hronskom Beňadiku. Mesto zapísané v zozname svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO, Banská Štiavnica, obsadilo bronzové miesto. Podporu mu vyjadrilo 152 hlasujúcich. Medzi Sedem divov Banskobystrického samosprávneho kraja sa vďaka zisku 146 bodov dostala aj národná kultúrna pamiatka – Čiernohronská železnica.
 
Titulom div kraja sa môže od dnes pýšiť aj malebná horská obec s bohatou baníckou históriou – Špania Dolina, ktorú v ankete podporilo 140 hlasov. Svoje miesto medzi najkrajšími pozoruhodnosťami si našla aj Kremnická mincovňa. Jeden z najstarších nepretržite vyrábajúcich podnikov na svete obsadil šiestu priečku s počtom 137 hlasov. Sedmičku unikátnych lokalít uzatvára drevený artikulárny kostol a zvonica v Hronseku, ktorému svoj hlas poslalo 134 ľudí.
 
Do ankety, ktorá mala dve kolá a začala v máji 2010 sa zapojilo takmer 2700 hlasujúcich. Do prvého kola prišlo 62 tipov na rôzne lokality zaujímavé svojou originalitou a výnimočnosťou. Redakčná rada mesačníka Náš kraj rozhodla na základe tipov o 45 návrhoch, ktoré postúpili do druhého kola hlasovania ankety. Predseda BBSK a poslanec Európskeho parlamentu Vladimír Maňka vyžrebuje troch účastníkov ankety, ktorých pozve na návštevu sídla Európskeho parlamentu v Bruseli alebo Štrasburgu.
 
Zdroj: BBSK
 
 
 
 
 
 
 
Chcete zvýšit návštěvnost?
Tak si tento text dejte určite na blog! Obsahuje totiž hodně výrazů, které lidi často vyhledavají na seznamu!! No jako je to fikané ;)
Mám rád, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Good Charlotte, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavý, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám rád pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483.Games.Game.game.hra.zadarmo,free,včetne,a ne ano nie ano ok no.